Štampa

RASPOREDI DOPUNSKE, DODATNE NASTAVE, ČOS/ČOZ I SEKCIJA

РАСПОРЕДИ ДОПУНСКЕ, ДОДАТНЕ НАСТАВЕ, ЧОС/ЧОЗ И  СЕКЦИЈА

школске 2016 / 17. године

 

Редни број

Наставник

Разред/

предмет

Допунска

настава

Додатна

настава

ЧОС /ЧОЗ

Секција

1.

Наташа

Нићифоровић

I-1

четвртак

5. час

-

уторак

5. час

-

2.

Бранка

Величковић

I-2

среда

 5. час

-

петак

5. час

-

 

3.

Драгана

МађаровБалог

II-1

среда

 5. час

-

понедељак

5. час

-

 

4.

 Горица

Ракиџић

II-2

уторак

5. час

-

среда

 5. час

-

 

5.

Виолета

Васић

III-1

четвртак

5. час

-

пре- уторак

4. час

после- уторак

5. час

-

 

6.

Гордана

Ђерфи

III-2

четвртак

5. час

-

уторак

5. час

-

 

7.

Весна

Стокић

IV-1

среда

5. час

уторак

6. час

понедељак

5. час

-

8.

Родика

Малица

IV-2

среда

5. час

уторак

6. час

понедељак

5. час

-

1.     

9.

Чедомир Опарница

Енглески језик

 

 

петак

7. час

петак

7. час

четвртак

6. час

-

10.

Маја

Бошковић

Српски језик

 

 

петак

7. час

четвртак

7. час

петак

6. час

-

 

11.

Здравка

Лазић

Српски језик

 

 

среда

7. час

понедељак

7. час

-

-

 

12.

Милена Илић

Математика

уторак

7. час

четвртак

5. час

-

-

 

13.

Гордана

Вишекруна

Француски језик

 

 

уторак

7. час

среда

7. час

-

-

 

14.

Ирен

Шаламон Секељ

Математика

 

 

среда

7. час

петак

7. час

-

петак

8. час

 

 

15.

 

Марија Тодоровић Ђокановић

Математика

 

уторак

претчас

7,30

среда

претчас

7,30

-

-

 

16.

Зорица Рајковић

Ликовна култура

 

-

-

уторак

7. час

четвртак

7. час

 

17.

Никола

Јаћимовић

Музичка култура

 

-

-

-

хор и оркестар

понедељак

7. час

 

18.

 

Данијела

Пантовић

Историја

 

среда

6. час

среда

7. час

-

-

19.

Душица

Ђурђев

Историја

 

уторак

7. час

уторак

7. час

четвртак

7. час

-

 

20.

Звонимир

Нићифоровић

Географија

 

понедељак

6. час

понедељак

6. час

петак

7. час

-

 

21.

Милан

Гава

Физика

 

 

петак

7. час

петак

8. час

-

-

 

22.

Анђелија

Митровић

Биологија

 

 

четвртак

6. час

 

четвртак

7. час

 

понедељак

6. час

-

23.

Весна

Дробњак

 

 

Хемија

 

 

понедељак

7. час

 

среда

7. час

 

-

среда

7. час

 

24.

Золтан

Бисак

ТИО

 

-

сваког дана

уторак

7. час

сваког дана

 

25.

 

Мејрема

Станковић

Физичко васпитање

 

-

-

понедељак

7. час

 

26.

Славко Стокић

Веронаука

 

-

-

-

-

27.

Ивана Новаков

-

 

-

-

-

-

28.

Олгица Ердељан

 

 

Информатика и рачунарство

 

среда

7. час

наизменично

 

среда

7. час

наизменично

29.

Милица Шимрак

 

Енглески

Језик

 

 

 

 

30.

 

Марија Ђорђевић

Енглески

Језик

 

четвртак

7. час

понедељак

7. час

 

 

 

31.

Милица Илић

Ликовна култура

 

 

 

 

 

32.

Небојша Поповски

Физичко васпитање

 

 

 

 

 

33.

Сања Стојановић

 

уторак

7. час

 

 

 

 

Kontakt Info

OŠ "Đura Jakšić" Pančevo

Lava Tolstoja 30

tel/fax: 013 344 998

e-mail osdjurajaksicpa@gmail.com

Nedavni tekstovi